Тема уроку:"Анімалістичний жанр".
Образи тварин - такі різноманітні за розмірами , формами , кольорами. Коли живописці малюють тварин з натури вони зберігають зовнішню схожість (для цього вони вивчають анатомію). а й намагаються передати складність характеру, звички, поведінку у природному середовищу.
Подивіться роботи української художниці Марії Примаченко, представниці "наївного мистецтва" , є унікальним явищем, яке не має аналогів на вітчизняних і світових теренах. Фантастичні звіри - й свійські - це витвори дивовижної уяви художниці, яку Пабло Пікассо називав геніальною. Деякі чудернацькі тварини взагалі не існують у природі , але і добре знані набувають казкових рис і якостей.
До "наївного мистецтва" належить стиль тінга - тінга - так званий квадратний живопис. який став відомим африканським брендом.
Анімалістичний жанр не оминув і мистецтво фотографії. фауна нашої планети надзвичайно різноманітна , але все більше стає рідкісних тварин, що опинилися на межі зникнення. Усі вони внесені до Міжнародної Червоної книги.
Живописці й фотографи своєю творчістю привертають увагу до сучасних екологічних проблем. Усі зникаючі представники дикої природи опинилися в такій ситуації з вини людей: сафарі, браконьєрство, знищення лісів, пожежі й інші лиха.
Запам'ятайте: Акцент - виділення звуку за рахунок посилен-
ня динаміки. Перебільшений, яскраво вираже -
ний контраст.
Нюанс - динамічний або інший відтінок вико-
нання. Незначна відмінність , ледь помітний
перехід. відтінок у межах одного колірного
типу.
Контраст - зіставлення у музиці: динамічне
( гучно-тихо), темпове(швидко-повільно)
тощо.
Читайте підручник стор.128 - 133. Розгляньте ілюстрації та фото. Передивіться відео.
Комментариев нет:
Отправить комментарий