Тема уроку:"Жанри кіномистецтва".
(продовження).
Кіножанри частково пов'язані з жанрами літератури:коме -дія, трагедія, мелодрама, детектив, історичний і фантастичний. Проте у кіномистецтві розподіл на жанри умовний, неоднозначний. У багатьох сюжетах поєднуються ознаки кількох жанрів.
У сюжеті фільму-драми на першому плані конфлікт героїв, а в мелодрамі - яскраві емоційні ситуації. Комедія має на меті розсмішити глядачів. До фільму "Амелі" написав музику композитор Ян Тьєрсен та ця музика стала візитівкою головної героїні.(актриса Одрі Тоту).
Історичні кінострічки демонструють справжні події, що реально відбувалися в минулому.
Жанр екшн, який називають просто бойовик, вражає уяву екстремальними епізодами з участю супер-героїв.
Музичні фільми схожі з жанром мюзиклу. Вони наповнені піснями й танцями, що несуть радість людям. Музика до фільму - це низка композицій , які називають саундтреками. Запис і зведення виконаних композицій здійснює звукорежи-сер саунддизайнер. Приклад сучасного мюзиклу , створений у кращих традиціях цього жанру, - "Ла-ла-ленд", володар премії "Оскар"(головні ролі виконали Райян Гослінг і Емма Стоун). Екранізація - це кіноверсія відомого літературного твору, також комп'ютерних ігор чи коміксів.В українському кінематографі екранізацію створено до книгі легенди українського року Кузьми Скрябіна "Я, побєда і Берлін". Роль Кузьми , музиканта і композитора , зіграв актор театру та кіно Іван Бліндар. Режисеркою стрічки стала Ольга Ряшина.
Послухайте : гурт "Скрябін" пісня"Мам". Гурт "Скрябін" "Люди , як кораблі".
Продовжимо на наступному уроці.
Читайте підручник, дивіться відео, слухайте музику.
Комментариев нет:
Отправить комментарий